SERVİS POLİTİKAMIZ

7/24 Kaliteli Kesintisiz Servis Güvencesi

ON ASANSÖR servis hizmetleri ile hedefimiz asansörünüzün ömrü boyunca ilk gün tesis edildiği güvenlik şartları, konfor ve performansı ile çalışır durumda olmasıdır. ON ASANSÖR bu amaçla sağlıklı işleyen süreçler oluşturmuştur ve bu süreçler kalite yönetim sistemi içersinde güvence altına alınmıştır.

Hedefimize Ulaşıyoruz

Her geçen gün daha fazla asansöre hizmet ulaştırmaktayız. Hücreler halinde büyüme modeli olarak tasarladığımız etkin servis yönetimimiz sayesinde, asansör başına düşen servis sorumlusu, servis asistanı, servis teknisyeni sayımız, araçlar ve ekipman sayıları ve eğitici personel sayıları aynı kalmaktadır.

On Asansör 'de bilgi akışı hızlıdır, siz telefonda servis asistanlarımızdan servis talebinde bulunup telefonu kapattığınız anda asistanlarımız kayıt işlemini bitirmiş olur ve servis otomasyon sistemimiz sayesinde ilgili bölge sorumlusu teknisyenimize anında bilgi ulaşır. Bu sayede siz telefonu kapattığınız anda harekete geçmiş oluruz. Teknisyenlerimizin müdahalesi sonucu merkeze ulaşan bilgi sayesinde servis işinin kalite takibi gerçek zamanlı olur.

Sistem Mühendislik; hizmet verdiği asansör montaj, revizyon,bakım ve arıza konularında, müşterilerine daha iyi ve güvenli hizmet verebilmek için ISO 9001:2008, 95/16/AT Asansör Yönetmeliği, EN 81-1 ve EN 81-2 standartlarına uygun bir kalite yönetim sistemini uygulamaktadır. Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak amacıyla;


Çözüm Üretiyoruz

ON ASANSÖR 'ün servis ve destek hizmetleri!

  • Hızlı ve tecrübeli destek
  • Deneyimli ekibimiz ile anında sorunlara çözüm
  • Son teknoloji ve profesyonellik ile yardım
  • Mekanik ve iskelet sisteminin profesyonel kurulumu
  • Sosyal sorumluluklarını ve yasal yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirir,
  • Eğitimli personel ile hizmet verir,
  • Karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli tedarikçi ilişkileri kurar.

Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi, Sistem Mühendislik yönetiminin hedef ve sorumluluğudur.

Amaç, tespit edilen hedefleri başararak, kaliteli ve güvenli hizmet vermek ve uygun müşteri isteklerini eksiksiz olarak karşılamaktır...

GENEL MÜDÜR:
Ahmet Doğan
Makina Mühendisi